ANKA-PAR Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi olarak Diyarbakır, Mardin, Malatya, Batman, Bingöl, Şanlıurfa, Muş, Elazığ ve Adıyaman bölgelerindeki şirketlerin ihtiyaçlarına uygun butik çözümler üretmek konusunda önemli bir deneyim ve bilgi birikimine ulaşmıştır. OSGB özellikle zincir yapıya sahip ulusal şirketlere yönelik iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde, şirketlerin  kapasite ve sunduğu hizmet çeşitliliklerini inceleyerek etkin çözümler sunmaktadır.

ANKA-PAR Ortak sağlık ve Güvenlik Birimi olarak, Tüm Türkiye’de koordine ve standart İş Sağlığı ve Güvenliği hizmetlerini sunmaktadır. İş Sağlığı ve Güvenliği alanında sektörün lider firması olarak bu iş kolunda da Türkiye’nin en önemli firmalarıyla çalışmaktadır.

Amacımız; kamu ve özel sektördeki tüm firma ve kuruluşlara hastane dışı sağlık ve İş Güvenliği sektöründeki tüm hizmetleri teker teker ve birbirini tamamlayan bir bütünlük içindeki ürünler ile giderek derinleşen ve çeşitlenen bir anlayış ile sunmak. Bu doğrultuda tüm taleplerinizi karşılamak için her zaman yanınızda olduğumuzu bilmenizi istiyoruz.

Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyiniz.

ANKA-PAR OSGB;
info@ankarparosgb.com
Web: https://ankaparosgb.com
Mail: info@ankaparosgb.com

Adres: Medya Mahallesi 629. Sokak HMT21 Plaza A Blok Kat:12 No:45
Kayapınar/Diyarbakır

Tel: …….
GSM:+90 (543)312 2105